MEDYCYNA ESTETYCZNA, LARYNGOLOG, KARDIOLOG

45-525 Opole, ul. Strzelecka 3
Rejestracja: tel. 608 57 66 99

Klinika


Powiększenie

lek. med. Tomasz Pawlik
specjalista kardiologii i chorób wewnętrznych

Opinia Rafał Jacheć:

  • Zgłosiłem się do Pana doktora z problemem skaczącego ciśnienia. Wszystkie stosowane do tej pory tabletki nie przynosiły efektu; senność, kaszel itd. Po dobrym rozpoznaniu i serii badań bez problemu dobrał odpowiedni lęk.
Opinia Dawid Bracki:
  • Dzwoniąc do przychodni udzielił mi doktor porady. poświęcił mi kilka minut gdzie poswiecil swoj prywatny czas.Jestem bardzo zadowolony.
Opinia Spokojny Sen by Jarosławski:
  • Jeden z tych lekarzy, z którymi można rozmawiać bez przerwy. Dokładnie opisuje plan leczenia, jego przewidywania, plusy i minusy
Opinia Tomasz Smagloo:
  • Dzięki temu lekarzowi po 45 latach udręki mam zdrowe serce! Pierwsza wizyta u tego specjalisty i dowiedziałem się wszystkiego o mojej chorobie, wszystko mi na spokojnie wytłumaczył (i rozrysował) oraz zaproponował zabieg. Gdyby nie profesjonalizm, bardzo spokojna i pewna postawa lekarza nie wiem czy zdecydowałbym się na zabieg, byłem wystraszony ale z każdym dniem coraz bardziej podniecony wizją dalszego "bezczęstoskurczowego" życia... Pobyt w szpitalu również cały czas pod opieką pana Tomasza - rozmowy i cierpliwe odpowiedzi na nurtujące zapytania. Zabieg - ablacja - dla mnie przeprowadzony wzorcowo - cały czas kontakt z lekarzami i asystentkami. Rozmowy, pocieszanie, żarty - zero stresu jak ma się świadomość wiedzy i doświadczenia lekarzy. Mógłbym jeszcze dużo pisać, ale chyba nie o to chodzi. Polecam tego lekarza z całego (nomen omen) serca, słuchajcie go, zaufajcie a już On zrobi całą resztę. Bardzo Panu dziękuję!!!
Opinia Robert:
  • W grudniu 2016 r. stwierdzono u mnie dosyć poważną chorobę serca. Do tej pory prowadziłem bardzo aktywny tryb życia i wydawałoby się, że z sercem moim "musi być" dobrze. Jednak bardzo nieprzyjemne dolegliwości w klatce piersiowej spowodowały, ze zacząłem się już niepokoić. Zależało mi więc na bardzo szybkiej wizycie lekarskiej. Po wykonaniu kilku telefonów do znajomych jedni z nich polecili mi właśnie Pana doktora Tomasza Pawlika, który przyjmuje również w Klinice Medest. Na szczęście szybka interwencja lekarza i oczywiście pobyt w szpitalu pozwoliły na postawienie trafnej diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia. Teraz jestem pod stałą opieką Pana doktora i czeka mnie jeszcze pewnie sporo czasu zanim wrócę do poprzedniej formy ale jedno co muszę przyznać, duża wiedza i pełen profesjonalizm a przede wszystkim to co niezmiernie istotne - ogromna chęć niesienia pomocy innym pozwoliły, że tak szybko została udzielona mi pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze.Ps. Lekarz naprawdę godny polecenia !