powrót

Usuwanie zmian skórnych

do usuwania zmian skórnych wykorzystujemy metodę wiązki plazmy, dzięki urządzeniu Plasmage.

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.

W Klinice Medest do usuwania zmian skórnych wykorzystujemy metodę wiązki plazmy. Dzięki urządzeniu Plasmage, które wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy możemy usunąć zmiany takie jak włókniaki, brodawki bądź naczyniaki. Działając plazmą na skórę pacjenta doprowadzamy do odparowania zewnętrznych warstw naskórka (sublimacji), co prowadzi do usunięcia zmiany.

Usuwanie zmian skórnych
Wykorzystanie urządzenia Plasmage nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ani krwawienia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.


Wskazania do zabiegu:

  • włókniaki
  • brodawki łojotokowe
  • punkty rubinowe

Po zabiegu
Po zabiegu na skórze widoczne są strupki, które utrzymują się 5-7 dni. Po tym czasie, gdy strupki odpadną widoczna jest lekko różowy naskórek, który utrzymuje się przez okres 2- 4 tyg. Zabieg plazmowy nie pozostawia blizn, ani innych śladów na skórze.

Lekarz prowadzący:
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Poznaj mnie