powrót

Powiększanie punktu G

Naprzeciw kobietom, które cierpią na brak orgazmu i mało satysfakcjonujące życie seksualne wychodzi ginekologia ...

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.

Augmentacja punktu G- powiększanie punktu G

Naprzeciw kobietom, które cierpią na brak orgazmu i mało satysfakcjonujące życie seksualne wychodzi ginekologia plastyczna i zabieg powiększenia punktu G tzw. zastrzykiem orgazmu. Polega on na wstrzyknięciu w okolice intymne niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który sprawia, że kobiety zaczynają czerpać przyjemność z seksu.

Punkt G to skupisko zakończeń nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych na przedniej ścianie pochwy. Im bardziej jest ono uwypuklone, tym większa jest szansa na kontakt tego miejsca z członkiem w czasie kontaktów seksualnych i osiągnięcie orgazmu Kiedy punkt G jest za mały lub nie jest odpowiednio uwydatniony, kobieta może nie odczuwać satysfakcji z seksu. Możliwe jest jednak powiększenie tego miejsca. Augmentacja punktu G. polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy, około 5 cm od jej wejścia, niewielkiej ilości preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, stając się tym samym wrażliwszą na bodźce i bardziej wyeksponowaną.

Przebieg zabiegu:
Zabieg jest prosty i mało inwazyjny. Już 4 godziny po jego wykonaniu, kobieta może współżyć, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tylko 20 minut.

Lekarz prowadzący:
lek. med. Michał Skrzypulec
specjalista położnictwa i ginekologii
Poznaj mnie