powrót

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej

W gabinetach medycyny estetycznej pojawia się w ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn. Jakie są ich oczekiwania? Jakie zabiegi najczęściej wykonują?

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.

W gabinetach medycyny estetycznej pojawia się w ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn. Jakie są ich oczekiwania? Jakie zabiegi najczęściej wykonują?

W XXI wieku wielu mężczyzn pragnie zachować atrakcyjny wygląd jak najdłużej, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przestają być powoli dla Panów tematem tabu. Mężczyźni są w tej dobrej sytuacji, iż oznaki starzenia występują u nich znacznie później niż u kobiet. Mają na to wpływ odmienności w budowie anatomicznej, większa grubość skóry oraz inne- bardziej stabilne procesy hormonalne. Twarz kobiety i mężczyzny znacznie się od siebie różnią, kiedy więc pacjentem w Klinice Medest zostaje mężczyzna, najważniejszym jest postępować w taki sposób, by nie zatracił On typowych męskich cech!  

Różnice męskiej i damskiej twarzy:

  • mniej wypukłe czoło,
  • płaskie nisko osadzone brwi,
  • szersza kwadratowa w obrysie broda,
  • mocno zaznaczony „męski” kontur żuchwy, silny żwacz,
  • bardziej ostre, kanciaste linie twarzy.

Dodatkowo Panowie często nie są zdolni ponosić tak wielu poświęceń i bólu związanego z niektórymi zabiegami odmładzającymi jak kobiety stąd „męskie zabiegi” muszą charakteryzować się:

  • krótkim czasem rekonwalescencji,
  • niewielką inwazyjnością,
  • dbaniem o zachowanie naturalnego wyglądu.

Wszystkich Panów, którzy chcą się „odświeżyć”, a jednocześnie zachować swój naturalny, męski zarys twarzy lub wręcz go podkreślić, zapraszamy na konsultację do Kliniki Medest, gdzie dobierzemy najbardziej odpowiedni do problemu zabieg.

Lekarz prowadzący:
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Poznaj mnie