powrót

BLEFAROPLASTYKA

BLEFAROPLASTYKA, czyli korekcja opadających powiek za pomocą plazmy poprzez redukcję nadmiaru ...

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.

Co to jest blefaroplastyka plazmowa?

Jest to niechirurgiczna metoda redukcji opadających powiek. W czasie tego zabiegu dochodzi do redukcji nadmiaru fałdu powiek, a przez efekt napięcia i zagęszczenia wiotkiej skóry dochodzi do jej uniesienia ( efekt liftingu).

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu urządzenia Plasmage z zastosowaniem najnowszej i unikalnej technologii plazmy. Urządzenia Plasmage nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ani krwawienia, gdyż w przeciwieństwie do wykorzystywanych w wielu salonach kosmetycznych iskrowników elektrycznych, Plasmage generuje zimna plazmę.

Jak działa zabieg?
Milisekundowe impulsy plazmy wpływają na powierzchnię skóry, tworząc punkty sublimacji, w celu obkurczenia skóry i pozbycia się nadmiaru tkanki. Dodatkowo fala plazmowa wytwarza efekt cieplny w przylegających tkankach, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry.

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?
Po zabiegu skóra powiek jest wyraźnie zagęszczona i zregenerowana. Efekt opadających powiek zostaje zmniejszony, co przejawia się w młodszym i bardziej otwartym spojrzeniu. Dzięki pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu i regeneracji tkanek skóra poprawia się jeszcze do kilku tygodni po zabiegu.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?
Plazma powiek dedykowana jest osobom, które widzą pierwsze objawy starzenia się skóry wokół oczu i na powiekach, cierpiącym z powodu asymetrii oczu, przepuklin tłuszczowych oraz nadmiaru wiotkiej skóry tzw. „opadającej powieki”, osobom, które z różnych względów nie kwalifikują się na chirurgiczną korektę.

Ile zabiegów jest potrzebnych?
W zależności od stanu wyjściowego wiotkości skóry wokół oczu bądź od stopnia nasilenia opadających powiek wykonujemy od 1 do 3 zabiegów.

Lekarz prowadzący:
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Poznaj mnie