powrót

mgr Anna Wilczyńska-Duszyńska

dietetyk kliniczny

Dyplomowanym dietetykiem klinicznym jestem od 2013 roku. Ukończyłam wtedy studia pierwszego stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Dyplom magistra otrzymałam w 2017 roku na tej samej uczelni. Doświadczenie zdobyłam pracując jako dietetyk w poradni kardiologicznej, gdzie pomagałam ludziom, którzy chcieli uzyskać odpowiednią masę ciała. Prowadziłam także konsultacje na temat żywienia. Od kwietnia prowadzę własną poradnię dietetyczną, działającą na terenie Opola oraz Ozimka.

Nauka o żywności i żywieniu jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją, dlatego staram się cały czas rozwijać w tej dziedzinie. Jako dietetyk kliniczny w Klinice Medest oferuję swoje usługi osobom, które cenią swoje zdrowie ponad wszystko i chciałyby zadbać o nie przy pomocy zdrowej, zbilansowanej diety. Wszystkie jadłospisy opracowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta i oparte o aktualne badania, instrukcje Instytutu Żywności i Żywienia oraz moją własną wiedzę, zdobytą w czasie studiów oraz praktyki jako dietetyk.

Oferuję także jednorazowe konsultacje dietetyczne dla wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o zdrowym sposobie odżywiania, skonsultować swoje dotychczasowe zwyczaje żywieniowe oraz dowiedzieć się, jak wprowadzić do swojego życia zdrowsze nawyki.