Usuwanie powierzchownych zmarszczek

O powstawaniu płytkich zmarszczek takich jak np. zmarszczki palacza decyduje m.in. wiotczenie skóry.

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.
Klinika Medest

Usuwanie powierzchownych zmarszczek ( zmarszczki palacza, kurze łapki).

O powstawaniu płytkich zmarszczek takich jak np. zmarszczki palacza decyduje wiotczenie skóry, zanik tkanki podskórnej, jak również dynamika mięśnia okrężnego ust, wpływająca na mimikę twarzy. Z czasem zmarszczki te są coraz bardziej widoczne i wyraźne nawet w stanie spoczynku.

Wykorzystywane w Klinice Medest urządzenie Plasmage wytwarza strumień plazmy , który w kontrolowany sposób doprowadza do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania oraz do pobudzenia tworzenia nowego kolagenu i zagęszczenia skóry. W skutek tego do wygładzenia powierzchownych zmarszczek np. „zmarszczek palacza”wokół ust lub „kurzych łapek” wokół oczu. Urządzenia Plasmage nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ani krwawienia, gdyż w przeciwieństwie do wykorzystywanych w wielu salonach kosmetycznych iskrowników elektrycznych, Plasmage generuje zimna plazmę.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta

Lekarz prowadzący:
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Poznaj mnie
powrót