ELLANSÉ

Ellansé tworzy nową erę innowacyjnych wypełniaczy na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii.

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.
Klinika Medest

Rodzina Ellansé™ tworzy nową erę innowacyjnych wypełniaczy, łączących w sobie bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowana specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii.

Głównym komponentem Ellansé™ jest polikaprolakton (PCL), który występuje w formie idealnie gładkich mikrosfer, które są zawieszone w sposób jednorodny w specjalnie przygotowanym nośniku żelowym, będącym wodnym roztworem karboksymetylocelulozy.

W rezultacie Ellansé™ posiada miękką, jedwabiście gładką strukturę i umożliwia komfort wstrzykiwania nawet przy użyciu małych igieł (27G). Ta specjalnie opracowana charakterystyka składu zapewnia optymalną biozgodność i w efekcie formowanie długotrwałego, wysokiej jakości szkieletu kolagenowego dla lepszej infiltracji tkanek.
W miarę starzenia się skóry dochodzi do ubytku białek strukturalnych ( kolagenu i elastyny), w efekcie czego skóra traci elastyczność i staje się bardziej wiotka, a zmarszczki i bruzdy bardziej widoczne. Wypełniacze Ellansé™ to świetne rozwiązanie, które pozwalają zatrzymać ten proces, poprzez dojakie działanie:

 • natychmiastowy efekt wypełniający - żel cmc (karboksymetyloceluloza),
 • długotrwałe zwiększenie objętości przez stymulacje syntezy kolagenu-mikrosfery pcl (polikaprolaktan) stymulują proces neokolagenezy.

Wskazania do zabiegu
Ellansé™ oferuje maksymalne możliwości korekcji dzięki połączeniu optymalnej lepkości, unikalnej elastyczności i jednorodnej strukturze. Z tego też względu produkty z rodziny Ellansé™ mogą być stosowane w zabiegach upiększających dla różnorodnych wskazań zabiegowych:

 • korygowanie zmarszczek i fałdów (twarz, szyja, dłonie, wiotka skóra dekoltu, brzucha),
 • nadawanie objętości (volumetria),
 • modelowanie konturu.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • czynna choroba nowotworowa,
 • stasowane niedawno biopeptydy, hydroksyapatyt wapnia (Radiesse, Crystalys),
 • alergie,
 • choroby autoimmunologiczne.

Przebieg zabiegu
Zabieg jest wykonywany za pomocą igły bądź kaniuli w znieczuleniu miejscowym za pomocą Emli.

Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu przez 24 godz należy unikać gorących kąpieli, sauny, wysiłku fizycznego a przez tydzień ekspozycji na słońce i UV.

powrót