Czym jest dieta?

Dieta, to słowo, które często kojarzy się negatywnie. Wcale jednak tak nie musi być.

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.
Klinika Medest

Bardzo często zgłaszamy się do dietetyka po wielu samodzielnych, często nieudanych próbach zastosowania diety, po której następuje efekt Jo-Jo, lub gdy lekarz skieruje nas na takie spotkanie. Dieta, to słowo, które często kojarzy się negatywnie: z ograniczeniami, z odmawianiem sobie przyjemności płynących z jedzenia, tak naprawdę powinna oznaczać zdrową i trwałą odmianę naszych nawyków żywieniowych oraz stylu życia i jeśli ma być skuteczna musi być w pełni przez nas zaakceptowana. Zgłaszając się do dietetyka musimy być szczerzy sami ze sobą, gdyż tylko wtedy dietetyk pomoże nam znaleźć taki styl żywienia, który nie będzie dla nas wyrzeczeniem. Dietetyk między innymi uczy zasad zdrowego odżywiania oraz opracowuje zalecenia żywieniowe przy różnych schorzeniach – dostosowywując dietę indywidualnie do zapotrzebowania energetycznego, nawyków żywieniowych i zaleceń lekarskich.

Lekarz prowadzący:
mgr Anna Wilczyńska-Duszyńska
dietetyk kliniczny
Poznaj mnie
powrót