Aquashine BTX

Preparat podany za pomocą iniekcji śródskórnych aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową.

Klinika Medest w Opolu jest nowoczesną kliniką oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.

Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.
Klinika Medest

Najpopularniejszym zabiegiem „relaksującym” zmarszczki mimiczne jest botox. Teraz ma rynek wchodzi nowy innowacyjny zabieg oparty o działanie peptydów. Aquashine BTX to produkt z kategorii „botox - like”, inspirowany toksyną botulinową, ale oparty na peptydach biomimietycznych.

Aquashine

Dlaczego peptydy?
Peptydy odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej i utrzymaniu dobrej kondycji skóry. Preparat podany za pomocą iniekcji śródskórnych aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, zagęszczając strukturę skóry. Innowacyjność Aquashine BTX polega na tym, że jednocześnie wygładza powierzchowne zmarszczki przez rozluźnienie włókien mięśni mimicznych, zaś zawarty w Aquashine BTX™ kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Ponieważ Aquashine BTX™ bardziej relaksuje niż blokuje pracę mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych, efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny. Jest więc to zabieg dla tych, którzy boją się toksyny botulinowej i spowodowanego przez nią zahamowania połączeń nerwowo-mięśniowych w ostrzykiwanym rejonie.
Zaleca się 3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych. Już po pierwszym zabiegu skóra widocznie jest wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne 2 zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

Spośród innych terapii peptydowych zaproponowanych przez firmę Caregen możemy wymienić Dermaheal, Dr. Cyj Hair Filler, Revofil czy Aqushine.

Lekarz prowadzący:
lek. Urszula Wojciechowska-Pawlik
lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Poznaj mnie
powrót