MEDYCYNA ESTETYCZNA, LARYNGOLOG, KARDIOLOG

45-525 Opole, ul. Strzelecka 3
Rejestracja: tel. 608 57 66 99

Laryngolog


Powiększenie

dr Urszula Wojciechowska-Pawlik
specjalista otorynolaryngolog i lekarz medycyny estetycznej 


Jestem specjalistą laryngologii II st. od 2013 roku. Kształcenie specjalizacyjne odbywałam w Oddziale Laryngologii WCM w Opolu. Przez wiele lat pracowałam w Szpitalu w Nysie na Oddziale Laryngologii pełniąc obowiązki starszego asystenta oraz zastępcy ordynatora. Obecnie prowadzę prywatną praktykę lekarską w Klinice Medest i operuję prywatnie, wykonując szereg  zabiegów operacyjnych tj operacje nosa, endoskopowe operacje zatok przynosowych, operacje migdałków, ślinianek, operacje w leczeniu chrapania i bezdechu sennego. Szczególnie interesuje mnie chirurgia nosa i zatok obocznych nosa.

Żeby Państwu zapewnić najwyższy poziom usług medycznych, przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje na stażach i praktycznych kursach w Polsce i za granicą (Polanica Zdrój – z chirurgii plastycznej, Warszawa, Bydgoszcz, Kajetany - z endoskopowych operacji zatok, z chirurgii plastycznej nosa, Rużemberok – z endoskopowych operacji zatok i nosa).

W gabinecie zabiegowym naszej Kliniki Medest w Opolu dysponuję nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych w zakresie chorób nosa, zatok, uszu, gardła i krtani, kwalifikuję i wykonuję zabiegi laryngologiczne w ramach Chirurgii Jednego Dnia. 

Zapraszam serdecznie na konsultację i do skorzystania z moich usług.