Dietetyk Opole
 
 
 
Foto
mgr Anna Wilczyńska
dietetyk kliniczny


Dyplomowanym dietetykiem klinicznym jestem od 2013 roku. Ukończyłam wtedy studia pierwszego stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Dyplom magistra otrzymałam w 2017 roku na tej samej uczelni. Doświadczenie zdobyłam pracując jako dietetyk w poradni kardiologicznej, gdzie pomagałam ludziom, którzy chcieli uzyskać odpowiednią masę ciała. Prowadziłam także konsultacje na temat żywienia. Od kwietnia prowadzę własną poradnię dietetyczną, działającą na terenie Opola oraz Ozimka.

Nauka o żywności i żywieniu jest dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją, dlatego staram się cały czas rozwijać w tej dziedzinie. Jako dietetyk kliniczny w Klinice Medest oferuję swoje usługi osobom, które cenią swoje zdrowie ponad wszystko i chciałyby zadbać o nie przy pomocy zdrowej, zbilansowanej diety. Wszystkie jadłospisy opracowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta i oparte o aktualne badania, instrukcje Instytutu Żywności i Żywienia oraz moją własną wiedzę, zdobytą w czasie studiów oraz praktyki jako dietetyk.

Oferuję także jednorazowe konsultacje dietetyczne dla wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o zdrowym sposobie odżywiania, skonsultować swoje dotychczasowe zwyczaje żywieniowe oraz dowiedzieć się, jak wprowadzić do swojego życia zdrowsze nawyki. 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Kardiolog Opole  |  Laryngolog Opole  |  Laryngolog dziecięcy Opole  |  Medycyna estetyczna Opole  |  Kwas hialuronowy Opole  |  Wypełnianie zmarszczek Opole
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.