Aquashine BTX
 
 
 
Foto
Aquashine BTX - peptydy biomimietyczne o działaniu relaksującym na zmarszczki

Najpopularniejszym zabiegiem „relaksującym” zmarszczki mimiczne jest botox. Teraz ma rynek wchodzi nowy innowacyjny zabieg oparty o działanie peptydów. Aquashine BTX to produkt z kategorii „botox - like”, inspirowany toksyną botulinową, ale oparty na peptydach biomimietycznych.

Dlaczego peptydy?
Peptydy odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej i utrzymaniu dobrej kondycji skóry. Preparat podany za pomocą iniekcji śródskórnych aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, zagęszczając strukturę skóry. Innowacyjność Aquashine BTX polega na tym, że jednocześnie wygładza powierzchowne zmarszczki przez rozluźnienie włókien mięśni mimicznych, zaś zawarty w Aquashine BTX™ kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Ponieważ Aquashine BTX™ bardziej relaksuje niż blokuje pracę mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych, efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny. Jest więc to zabieg dla tych, którzy boją się toksyny botulinowej i spowodowanego przez nią zahamowania połączeń nerwowo-mięśniowych w ostrzykiwanym rejonie.
Zaleca się 3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych. Już po pierwszym zabiegu skóra widocznie jest wygładzona i odzyskuje blask. Kolejne 2 zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, powodując widoczną redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności oraz jędrności skóry.

Spośród innych terapii peptydowych zaproponowanych przez firmę Caregen możemy wymienić Dermaheal, Dr. Cyj Hair Filler, Revofil czy Aqushine.


 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Laryngolog Opole  |  Laryngolog dziecięcy Opole  |  Medycyna estetyczna Opole  |  Kwas hialuronowy Opole  |  Wypełnianie zmarszczek Opole  |  Dietetyk Opole
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.