Terapia kolagenowa LineRase
 
 
 
Foto
Bioaktywny kolagen LineRase- przełom w bioregeneracji i ujędrnianiu skóry

Atelokolagen LineRase to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I w formie iniekcji, najnowsze narzędzie w rekach lekarza medycyny estetycznej do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała, wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej.

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Istnieje kilkanaście typów kolagenu.

Linerase to bezpieczny preparat do biostymulacji tkankowej do podawania śródskórnego,który nie wywołuje skutków ubocznych. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów , które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III. Linersae przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry,przywróceniu jej gęstości i sprężystości, wygładzeniu zmarszczek, redukcji rozstępów i blizn zanikowych redukcji. Dzięki terapii Linerase skóra staje się młodsza nawet o kilka lat!

Wskazania:
  • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu),
  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry,
  • poprawa elastyczności skóry.
Przebieg
Zabieg Linerase jest mało inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji.Po zabiegu w miejsc wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie , tkliwość , swędzenie-ale objawy te utrzymują się maksymalnie do kilku dni.
Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efekt utrzymuje się od 12-18 m-cy.

Jedna ampułka wystarczy żeby objąć zabiegiem skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni .
Nie zaleca się po zabiegu Linerase stosować laseroterapii, peeligów chemicznych ani dermabrazji.
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
Laryngolog Opole  |  Laryngolog dziecięcy Opole  |  Medycyna estetyczna Opole  |  Kwas hialuronowy Opole  |  Wypełnianie zmarszczek Opole  |  Dietetyk Opole
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.