Laryngolog, Medycyna Estetyczna, Kardiolog, Dietetyk, Kosmetologia

REJESTRACJA 608 57 66 99
Opole, ul. Strzelecka 3
    

Dietetyk

Dietetyk kliniczny

Fresh Fruits and vegetables. Health and diet background

Anna Smykała

tel.: tel  697 715 615

 

O MNIE

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym – absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów z chorobami wewnętrznymi i metabolicznymi. Wciąż uaktualniam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i  szkoleniach dotyczących żywienia i medycyny.

Moim celem jest edukowanie i promowanie zdrowego stylu życia prowadząc liczne autorskie szkolenia i warsztaty żywieniowe. Wierzę, że nawet najbardziej oporny pacjent potrafi osiągnąć sukces, jeżeli tylko wspólnie zaangażujemy się w zmiany nawyków żywieniowych. Podczas wielu spotkań z pacjentami nauczyłam się jednego –każdy z nas ma chwile słabości i niezmiernie ważne jest w takich momentach  wsparcie.

Każdy, nawet najmniejszy sukces moich pacjentów jest dla mnie powodem do radości.

Pierwsza wizyta u dietetyka

Czas trwania około 60-70 min.

  • Analizę składu ciała i omówienie wyników
  • Pomiary antropometryczne
  • Dokładny wywiad żywieniowy
  • Analizę dotychczasowych nawyków żywieniowych i wskazanie popełnianych błędów żywieniowych
  • Indywidualne zalecenia dietetyczne

Wizyty kontrolne

Czas trwania około 15-20 min.

  • analiza składu ciała
  • ocena sukcesów i porażek
  • dalsza nauka zdrowych nawyków żywieniowych

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

W celu przedstawienia Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych opisz swój 3–dniowy jadłospis obejmujący dwa dni powszednie i jeden weekendowy. W tym celu przygotuj dzienniczek żywieniowy W dzienniczku uwzględnij porę posiłków, ich skład i wielkość oraz wszystkie napoje i przekąski jakie spożywasz, a także oceń stopień poczucia głodu przed każdym posiłkiem.

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych proszę o zabranie ich ze sobą . Zabierz również listę leków, które zażywasz i ich dawki oraz dokumentacje medyczną wypisy ze szpitala(w razie możliwości wykonanie ksera przed wizyta).

Na urządzenie wchodzimy bosymi stopami proszę o nie nakładanie kremów,talków itp. przed wizytą.

Przebieg pierwszej wizyty może się różnić od opisanego w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, wyjątkowości sytuacji oraz decyzji dietetyka co do sposobu pracy z pacjentem.