Laryngolog, Medycyna Estetyczna, Kardiolog, Dietetyk, Kosmetologia

REJESTRACJA 608 57 66 99
Opole, ul. Strzelecka 3
    

O Nas

personel-kliniki-medest-opole

Klinika Medest

Klinika Medest jest nowoczesną kliniką w Opolu oferującą szeroki zakres usług w dziedzinie laryngologii, kardiologii, medycyny estetycznej, dietetyki i kosmetologii.
W naszej Klinice dbają o Państwa najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach oferując najwyższy poziom usług i zadowolenia. Naszym piorytetem jest profesjonalne, kompleksowe podejście do Klienta, dyskrecja i bezpieczeństwo.
Z przyjemnością przedstawiamy nasz personel:

Urszula Wojciechowska-Pawlik – lekarz specjalista otolaryngolog i medycyny estetycznej
Tomasz Pawlik – lekarz specjalista kardiolog i chorób wewnętrznych
Anna Smykała – dietetyk kliniczny
Karolona Kus– Banasik – kosmetolog

Klinika Medest jest zlokalizowana przy głównej drodze wylotowej z Opola na Strzelce Opolskie. Znajdujemy się blisko centrum Opola, w spokojnej okolicy, dysponujemy własnym parkingiem dla pacjentów.
Państwa opinie liczą się dla nas najbardziej, stąd zapraszamy do ich wyrażenia na Facebooku.

urszula-wojciechowska-pawlikNasi specjaliści

Urszula Wojciechowska-Pawlik
Jestem specjalistą otorynolaryngologii i lekarzem medycyny estetycznej. Obecnie pracuję w Oddziale Laryngologii Szpitala w Nysie i operuję prywatnie wykonując ok 250 zabiegów operacyjnych rocznie tj operacje nosa, endoskopowe operacje zatok przynosowych, operacje migdałków, ślinianek, operacje w leczeniu chrapania i bezdechu sennego. Szczególnie interesuje mnie chirurgia nosa i zatok obocznych nosa. Żeby Państwu zapewnić najwyższy poziom usług medycznych, przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje na stażach i praktycznych kursach w Polsce i za granicą (Polanica Zdrój – z chirurgii plastycznej, Warszawa, Bydgoszcz, Kajetany- z endoskopowych operacji zatok, z chirurgii plastycznej nosa, Rużemberok – z endoskopowych operacji zatok i nosa) Jednocześnie od 2008 roku wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zainteresowanie to powstało z powodu mojej własnej przypadłości- mianowicie w wyniku przebytej wiele lat temu operacji doszło u mnie do obwodowego porażenia prawego nerwu twarzowego i znacznej asymetrii twarzy. Długotrwała rehabilitacja niestety nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, a poszukiwania poprawy własnego wyglądu zaprowadziły mnie właśnie w kierunku zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają nie tylko zatrzymać czas, ale także ukryć nasze niedoskonałości. Nieprzerwanie podążam za nowościami, które niesie za sobą ta prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny, dzięki czemu mogę Państwu zaproponować szeroki wachlarz zabiegów estetycznych. Zapraszam serdecznie na konsultację i do skorzystania z moich usług.

kardiolog-tomasz-pawlikTomasz Pawlik
Jestem specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Od 2004 roku pracuję w Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia, a w szczególności z zaburzeniami rytmu serca. Od wielu lat pracuję w Pracowni Elektrofizjologii WCM w Opolu wykonując zabiegi implantacji stymulatorów serca, kardiowerterów-defibrylatorów( ICD) oraz najbardziej zaawansowanych urządzeń jakimi są kardiowertery resynchronizujące (CRT-D).
Od samego początku wprowadzenia nowoczesnej metody leczenia zaburzeń rytmu serca za pomocą ablacji i krioablacji balonowych w Oddziale Kardiologii WCM Opole, jestem zaangażowany w wykonywanie tych zabiegów jak i kwalifikacje pacjentów do tej formy leczenia.
Od początku swojej pracy zawodowej stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach organizowanych w wiodących klinikach w Polsce jak i poza jej granicami, czego świadectwem są liczne certyfikaty z zakresu elektrofizjologii zarówno polskie jak i europejskie.

kosmetyka-opole-karolina-kusKosmetolog Karolina Kus – Banasik 604 520 160
W celu pogodzenie swoich pasji życiowych z ambicjami profesjonalnymi ukończyłam Kosmetologię w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Promocję Zdrowia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczęłam w 2003 roku i od tego momentu nieustannie sprawia mi ona ogromną przyjemność. Kosmetologia to moje życie, hobby, praca , przyjaźnie i radość każdego dnia. Studia dały mi bogaty bagaż wiedzy, który wzbogaciłam licznymi szkoleniami, warsztatami i sympozjami kosmetycznymi.

W trakcie życia zawodowego podjęłam współpracę z wieloma renomowanymi gabinetami kosmetycznymi, byłam też kilkuletnim pracownikiem Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris w Opolu. Stałam się inspiracją dla wielu młodych osób, dzieląc swoją wiedzę ze słuchaczami Centrum Kształcenia Kadr Profesja, gdzie wykładałam kosmetologię. W 2009 otworzyłam własny gabinet kosmetyczny: Instytut Urody w Czarnowąsach. W związku z intensywnym rozwojem gabinetu i rosnącymi potrzebami rynku zdecydowałam przenieść życie zawodowe do Kliniki Medest.

dietetyk-opole-anna-smykala
Dietetyk kliniczny Anna Smykała tel.: tel 697 715 615

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym – absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów z chorobami wewnętrznymi i metabolicznymi. Wciąż uaktualniam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących żywienia i medycyny.

Moim celem jest edukowanie i promowanie zdrowego stylu życia prowadząc liczne autorskie szkolenia i warsztaty żywieniowe. Wierzę, że nawet najbardziej oporny pacjent potrafi osiągnąć sukces, jeżeli tylko wspólnie zaangażujemy się w zmiany nawyków żywieniowych. Podczas wielu spotkań z pacjentami nauczyłam się jednego –każdy z nas ma chwile słabości i niezmiernie ważne jest w takich momentach wsparcie.

Każdy, nawet najmniejszy sukces moich pacjentów jest dla mnie powodem do radości.